רכישת דירה להשקעה בחיפה

חיפה, ובעיקר לאחר הפיתוח והשימור המאסיבי שנעשה לאורך קו החוף וחיפה תחתית, החלה לבלוט כיעד אטרקטיבי לבחינת השקעה בנכס נדל"ן, ובשנים האחרונות אכן ניתן למצוא אישוש לסברה זו. הוסיפו אל תוך הליכי הפיתוח העירוניים את העובדה שהיא יעד מגורים עבור אוכלוסייה סטודנטיאלית תוססת, מוקד בלייני עבור תושבי הצפון, ובעלת שכונות וותיקות ואיכותיות באזורים נחשקים, והרי לכם מתכון בטוח לתכונה ניכרת סביב העיר.

בבלעדיות! בנאות פרס ברחוב חמדה, דירת 4 חד'

2,190,000 ש"ח

בבלעדיות! בשכונת רוממה ברחוב אורן. דירת 4 חד'

1,490,000 ש"ח

בבלעדיות! - מיועדת לפינוי בינוי, 3 חד' + יציאה לגינה

1,250,000 ש"ח

הנכס מעניין אתכם? רוצים לקבל מידע על נכסים נוספים? השאירו פרטים

כמה דגשים לבחירת ההשקעה

קניית דירה להשקעה בחיפה יכולה להביא עמה לא מעט התרגשות לנוכח פוטנציאל התשואה הניכר, אולם חשוב לקחת בחשבון היבטים שונים עליהם יכולה להצביע חברת תיווך מקומית.

אופי השכונות

זכרו שרושם ראשוני הוא לא מדד לרכישת דירה, וחשוב לבחון היבטים סביבתיים רבים. שכונה אחת יכולה להסתמן כמעולה, אולם היציאה ממנה פקוקה למדי, ועלולה לפגוע בערכה של הדירה. שכונה אחרת יכולה להסתמן אף היא כמוצלחת, אולם אין גני ילדים ובתי ספר בסביבתה הקרובה, וכן ידוע שיש בה בעיות חניה.

באם אינכם תושבי חיפה, גם אם ממש שכנים קרובים, וודאו שאתם זוכים לייעוץ מקצועי מטעם אנשי מקצוע שמכירים את השטח. נשמח לספק לכם את כל הפרטים עבור כל אזור מגורים להשקעה, ולבצע יחד אתכם בחירה נבונה.

התחדשות עירונית

מצד אחד, בזכות ההתחדשות העירונית הרבה שאפיינה את העיר לאורך שנים, הרי שהיא חזרה למצב את עצמה כיעד נדל"ן נבחר. אולם מן הצד השני, פרויקטים שונים של תשתיות, עלולים להוות מפגע לאורך פרק זמן מסוים. ניתן רק לשער את מידת האתגר שתהא צפויה בהשכרתה של דירה כאשר ממש מעבר לפינה ישנם שיפוצים קדחתניים שמעיבים על איכות החיים. מודיעין מקדים בהחלט יסייע לכם לכבוש טוב יותר את המטרה.

כל עסקת מקרקעין מצריכה ליווי מקצועי

נשמח להפגיש ביניכם לבין מגוון נכסים ודירות להשקעה בחיפה, להתאים את עסקת הנדל"ן באופן מדויק אשר יהלום את גובה התקציב עליו החלטתם וצפי הרווח העתידי.

לצד זאת, אנו גם שמחים להעניק ייעוץ לכל לקוח ולקוחה הפוקדים את משרדנו, וממליצים שלצד משרדנו, תשכרו את שירותיו של עו"ד העוסק בנדל"ן שילווה אתכם לאורכה של העסקה. שילוב עורך דין בתהליך הקנייה או המכירה של הדירה אינו רק מומלץ אלא חיוני. ייעוץ משפטי יכול לספק סיוע חיוני בניווט בנוף המורכב של עסקאות נדל"ן, אמנם ייתכן שכבר רכשתם דירה קודם לכן, אולם תמיד יש היבטים שחשוב לבדוק. עורך דין נדל"ן בעל ידע יכול לעיין בחוזים ו במסמכים לרבות נסח טאבו, שיעבודים וכן גיבוש חוזה מכר המגלם את חובותיהם וזכויותיהם של בעלי הנכס הנוכחיים והרוכשים הפוטנציאליים. בנוסף עו"ד ילוו אתכם בכל המשא ומתן הדרוש, ויסייע בהגנה על האינטרסים שלכם. עלות העסקת עורך דין מחווירה בהשוואה למלכודות הפיננסיות והמשפטיות הפוטנציאליות שיכולות להתרחש ללא הדרכה שלהם. לכן יש לראות בהתייעצות עם עורך דין בעת מכירה או קניה של דירה מרכיב קריטי בעסקת מקרקעין.

מחפשים דירה להשקעה בחיפה? בוחרים בא.ג.מ נכסים

חברת אגמ נכסים מציעה שירות וליווי מקצועי למציאת ואיתור נכסים להשכרה ולמכירה. חברתנו חרטה על דגלה להעניק שירות אדיב ומדויק המניח את כל הפרטים והמידע הנדרש עבור רכשי נדל"ן, וזאת כדי הבטיח עסקת מקרקעין מוצלחת ומניבה.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ראשונית ללא עלות או התחייבות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

דילוג לתוכן