רכישת דירה להשקעה בחיפה

חיפה, ובעיקר לאחר הפיתוח והשימור המאסיבי שנעשה לאורך קו החוף וחיפה תחתית, החלה לבלוט כיעד אטרקטיבי לבחינת השקעה בנכס נדל"ן, ובשנים האחרונות אכן ניתן למצוא אישוש לסברה זו.

הוסיפו אל תוך הליכי הפיתוח העירוניים את העובדה שהיא יעד מגורים עבור אוכלוסייה סטודנטיאלית תוססת, מוקד בלייני עבור תושבי הצפון, ובעלת שכונות וותיקות ואיכותיות באזורים נחשקים, והרי לכם מתכון בטוח לתכונה ניכרת סביב העיר.

כמה דגשים לבחירת ההשקעה

קניית דירה להשקעה בחיפה יכולה להביא עמה לא מעט התרגשות לנוכח פוטנציאל התשואה הניכר, אולם חשוב לקחת בחשבון היבטים שונים עליהם יכולה להצביע חברת תיווך מקומית.

אופי השכונות

זכרו שרושם ראשוני הוא לא מדד לרכישת דירה, וחשוב לבחון היבטים סביבתיים רבים. שכונה אחת יכולה להסתמן כמעולה, אולם היציאה ממנה פקוקה למדי, ועלולה לפגוע בערכה של הדירה. שכונה אחרת יכולה להסתמן אף היא כמוצלחת, אולם אין גני ילדים ובתי ספר בסביבתה הקרובה, וכן ידוע שיש בה בעיות חניה.

באם אינכם תושבי חיפה, גם אם ממש שכנים קרובים, וודאו שאתם זוכים לייעוץ מקצועי מטעם אנשי מקצוע שמכירים את השטח. נשמח לספק לכם את כל הפרטים עבור כל אזור מגורים להשקעה, ולבצע יחד אתכם בחירה נבונה.

 

בית לדוגמא

התחדשות עירונית

מצד אחד, בזכות ההתחדשות העירונית הרבה שאפיינה את העיר לאורך שנים, הרי שהיא חזרה למצב את עצמה כיעד נדל"ן נבחר. אולם מן הצד השני, פרויקטים שונים של תשתיות, עלולים להוות מפגע לאורך פרק זמן מסוים.

ניתן רק לשער את מידת האתגר שתהא צפויה בהשכרתה של דירה כאשר ממש מעבר לפינה ישנם שיפוצים קדחתניים שמעיבים על איכות החיים. מודיעין מקדים בהחלט יסייע לכם לכבוש טוב יותר את המטרה.

כל עסקת מקרקעין מצריכה ליווי מקצועי

נשמח להפגיש ביניכם לבין מגוון נכסים ודירות להשקעה בחיפה, להתאים את עסקת הנדל"ן באופן מדויק אשר יהלום את גובה התקציב עליו החלטתם וצפי הרווח העתידי.

לצד זאת, אנו גם שמחים להעניק ייעוץ לכל לקוח ולקוחה הפוקדים את משרדנו, וממליצים שלצד משרדנו, תשכרו את שירותיו של עו"ד נדלן שילווה אתכם לאורכה של העסקה. אמנם ייתכן שכבר רכשתם דירה קודם לכן, אולם תמיד יש היבטים שחשוב לבדוק, לרבות נסח טאבו וכן גיבוש חוזה מכר המגלם את חובותיהם וזכויותיהם של בעלי הנכס הנוכחיים והרוכשים הפוטנציאליים.

בוחרים להשקיע? בוחרים בא.ג.מ נכסים

חברת אגמ נכסים מציעה שירות וליווי מקצועי למציאת ואיתור נכסים להשכרה ולמכירה.

חברתנו חרטה על דגלה להעניק שירות אדיב ומדויק המניח את כל הפרטים והמידע הנדרש עבור רכשי נדל"ן, וזאת כדי הבטיח עסקת מקרקעין מוצלחת ומניבה.

לפרטים נוספים ותיאום פגישה ראשונית ללא עלות או התחייבות, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר לקבלת שיחה חוזרת מנציג.

השקעות נדלן איך מתחילים

נדל"ן בעיר חיפה

נדל"ן בחיפה מתעניינים בנדל"ן באזור חיפה ומתלבטים מה לעשות? אז הנה כמה נתונים מעניינים על העיר שיעשו לכם סדר! קצת מספרים דמוגרפיים על העיר! חיפה

קרא עוד »
הגנים הבאהיים

פיתוח העיר חיפה

פיתוח העיר חיפה בשנים האחרונות מתנהל דיון נרחב על תכנית מתאר חדשה לעיר חיפה. התוכנית אושרה על ידי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה ומהווה בשורה טובה

קרא עוד »