מוכרי דירות רבים אשר גרים באזור חיפה והסביבה נאלצים להיעזר במתווכחי דירות ולתת להם בלעדיות על מכירת הדירה, מאחר שהם סומכים עליהם בעת מכירת הדירה ויודעים שהם יבצעו את עבודתם בצורה הטובה ביותר. אך בטרם ניתנת הבלעדיות על מכירת דירה למתווכחים בחיפה, חשוב שהמתווכים שאתם נותנים להם בלעדיות על הנכנס אכן תהיה אמינה, מקצועיים ובעלי ניסיון רב כדי שהנכס שאתם רוצים למכור יימכר בהתאם ותוכלו לסמוך על המתווכים שלכם ולא להיות בחששות כל הזמן.

חשיבות מתווכחים שאפשר לסמוך עליהם

רגע לפני שאתם מחליטים למכור את הנכס שלכם חשוב שהמתווכים שאתם עומדים לעבוד איתם יהיו אמינים ומקצועיים ושאפשר יהיה לסמוך עליהם. עם מתווכחים אמינים ובעלי ניסיון בתחום הנדל"ן אפשר להגיע ללקוחות רציניים ולמכור את הדירה תוך זמן קצר. בנוסף לכך, מתווכחים אמינים, בעלי ניסיון ומקצועיים הם בעלי תוכנית שיווקית טובה, יודעים להשתמש בכל הכלים העומדים לרשותם ואפשר לסמוך עליהם שהנכס בידיים טובות ויימכר תוך פרק זמן קצר.

במעמד הזה אתם מזמן כבר לא חייבים להילחץ או לפגום באשראי הקיים בבנק, לא כשיש לכם הלוואות דיגיטליות חוץ בנקאיות שעונות לכם על כל השאר.

רוצים לקחת הלוואה מהבנק ונתקלים בקשיים או סירוב? הנה לפניכם האפשרות החוץ בנקאית, הלוואה בתנאים שאינם פוגעים בכיס שלכם, מבלי להרגיש את הדוחק, הנה ההזדמנות המדהימה ביותר בצורת הלוואה דיגיטלית.

כפי שהבנתם, כאשר מדברים על משכנתא מדברים על הלוואה לא קטנה המחולקת לתקופה ארוכה, לריבית וקרן ארוכת טווח.

אז בעוד הבנק מציב את דרישותיו חלק מסוים שהוא נגזרת המשכנתא ייקרא גם הון עצמי אותו ידרוש הבנק טרם מתן ההלוואה. לצורך ההלוואה ידרוש הבנק לא פעם ערבים ובטחונות וברוב הפעמים הסכום החודשי של ההלוואה ינגוס לכם בתקציב האשראי.

היתרונות לבלעדיות למכירת דירה למתווכחים בחיפה

מכירת דירה היא תהליך מורכב ולא קל שמצריך לא מעט כוחות עד למכירתה. אחת הדרכים היעילות והטובות למכירת דירה תוך פרק זמן קצר היא לגשת למתווכחים שיש להם לא מעט קשרים ולנסות למכור את הדירה. המתווכחים אשר מקבלים בלעדיות על הנכס נכנסים לפעולה וגם די מרוויחים מהמכירה עמלה גבוהה ושמנה. בנוסף לכך, בלעדיות למכירת דירה למתווכחים בחיפה, מעניקה לא מעט יתרונות לגבי בעל הנכס לעומת שיטות אחרות שעומדות מנגד. בין היתרונות השונות אפשר למצוא את היתרונות הבאים:

סינון מתעניינים לא רלוונטיים – באמצעות בלעדיות למכירת דירה למתווכחים בחיפה, ניתן לסנן מתעניינים לא רלוונטיים לנכס. סוכן הנדל"ן מציע את הנכס רק למועמדים פוטנציאליים ומתאים ולא לכל אחד שרוצה את הדירה. בנוסף לכך, המתווך בודק את צרכי הלקוח, תקציב הלקוח, מקורות הכסף אשר ברשותו לרכישה, האם יש ללקוח משכנתא? האם ראו נכנסים באזור? האם כן למה פסלו אותם?. מידע זה עוזר למתווך להחליט אם הלקוח מתאים לרכישת הדירה או לא. בנוסף לכך, המתווך אשר לו ניסיון רב במכירת דירות יודע לזהות לקוחות רציניים שמעוניינים בנכס ואף לתת להם הצעת מחיר בהתאם.

פרטים על הנכס עצמו וחשיפתו – המתווך דואג לפרסום וחשיפת הנכס בפנים לקוחות פוטנציאליים, הוא עושה זאת באמצעות פרסום בעיתונות, שילוט, פרסום באינטרנט, הפצת גלויות, הפצת מאפייני נכס, בית פתוח ועוד. כך שבסופו של דבר הוא מגיש ללקוח תוכנית שיווק ופרסום מקיפה עם כל הפרטים שהוא צריך לדעת על הנכס.

ניהול משא ומתן לגבי הנכס – המתווך שלו ניסיון רב בתחום מכירת דירות יודע לנהל משא ומתן אל מול הלקוח ומייצג את האינטרסים האישיים של הלקוח שרוצה למכור את הנכס. הוא מפאר ומשבח את הדירה כדי לקבל מחיר גבוה עליו תוך זמן קצר ואף מנסה להזיז את העסקה כמה שיותר כדי לסגור אותם במהירות. ללא מתווך מקצועי ומנוסה לא תוכלו למכור את הדירה שלכם ואף לקבל את הסכום שאתם רוצים, בנוסף לכך התהליך מצרייך לא מעט התמודדויות ישירות אל מול הרוכשים הפוטנציאליים מה שגורם לתהליך להות מייגע וקשה למוכרים וכן מצריך ניסיון ומיומנות בתחום.

הכנת הבית למכירה – המתווך מכין את הבית למכירה באמצעות שינויים קל ותיקונים כגון: שינוי מיקום הרהיטים, הוספת עזרים דקורטיביים, צמחי נוי ועוד. דברים אלה עוזרים לנכס להיראות אטרקטיבי מאוד וכך להגדיל את הסיכויים למכירתו וכן להגדיל את שווי הנכס.

דיווחים על הנכס – המתווך נותן דיווח שוטף למוכר הדירה לגבי הנכס עצמו בין שזה לגבי המתעניינים בנכס, איפה הנכס עומד, שינוי מחיר, שינוי תכנון עירוני, הצעת מחיר, פעולות שיווקיות ועוד, וכך מוכר הדירה מעודכנת לאורך כל התהליך.

שיתוף פעולה – המתווך חושף את הנכס בפני מתווכחים נבחרים באזור שהוא סומך עליכם ומציע להם שיתוף פעולה תוך כדי חלוקה הוגנת של העמלות על הנכס, כך ששני הצדדים מרוויחים בו זמנית וכן נשמרים הקשרים לאורך זמן.

אין תסכול – לרוב שבעל הנכס מוכר לבד את הדירה הוא נכנס לתסכול ולעצבים מהתהליך, מה שמוציא ממנו את כל האנרגיה והכוחות. עם מתווך מקצועי ומנוסה שזה מקצועו אין תסכול והתהליך הולך טוב וחלק, וכך הדירה מוצעת רק ללקוחות רציניים שלא מבזבזים את הזמן לשווא.

הודות ליתרונות אלה ניתן להיות בטוחים וסמוכים שהנכס שלכם יימכר תוך תקופה קצרה ואתם תוכלו לרכוש את הדירה הבאה שלכם.

באגם נכסים תוכלו למצוא מגוון נכסים בלעדיים למכירה בחיפה תוך כדי שירות וליווי אישי לאורך כל שלבי מכירת הדירה כולל ייעוץ, הכוונה והוזלת המשכנתא בבנק ועוד.

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם אגם נכסים בטלפון 04-8257777 ונשמח לעמוד לשירותכם.