כל אחד בשלב כזה או אחר של חייו יחלום ואף יגשים רכישת דירה משל עצמו, ללא עלויות שכירות או הוצאות בגין בלאי אלא אם זו הדירה שלכם- לא כך צריכים להיות הדברים? בדיוק לשם כך רצינו לדבר אתכם על הגשמת החלום.

אתם לא באמת חייבים לרכוש דירה מקבלן, להיפך אתם בהחלט יכולים לרכוש דירה יד 2 ולהכיר שוק מדהים במחיר ששווה בדיוק לתקציב עליו בניתם מראש.

אז אם חסר לכם ולו מעט בכדי להשלים את ההון העצמי שלכם? הנה הכול אודות רכישת הדירה לרבות הלוואה דיגיטלית, נושאים שכדאי לכם ללמוד מראש בכדי להשלים את התהליך על הצד הטוב ביותר.

הלוואה דיגיטלית – דרך הבנק או דרך גוף חוץ בנקאי?

אפשר ואפילו רצוי לרכוש דירה יד 2 אבל מה עושים כשחסר לכם סכום קטן להון העצמי? בדיוק כאן הלוואה דיגיטלית מאפשרת גם לכם להגשים את החלום הישן והטוב.

במעמד הזה אתם מזמן כבר לא חייבים להילחץ או לפגום באשראי הקיים בבנק, לא כשיש לכם הלוואות דיגיטליות חוץ בנקאיות שעונות לכם על כל השאר.

רוצים לקחת הלוואה מהבנק ונתקלים בקשיים או סירוב? הנה לפניכם האפשרות החוץ בנקאית, הלוואה בתנאים שאינם פוגעים בכיס שלכם, מבלי להרגיש את הדוחק, הנה ההזדמנות המדהימה ביותר בצורת הלוואה דיגיטלית.

כפי שהבנתם, כאשר מדברים על משכנתא מדברים על הלוואה לא קטנה המחולקת לתקופה ארוכה, לריבית וקרן ארוכת טווח.

אז בעוד הבנק מציב את דרישותיו חלק מסוים שהוא נגזרת המשכנתא ייקרא גם הון עצמי אותו ידרוש הבנק טרם מתן ההלוואה. לצורך ההלוואה ידרוש הבנק לא פעם ערבים ובטחונות וברוב הפעמים הסכום החודשי של ההלוואה ינגוס לכם בתקציב האשראי.

הלוואה דיגיטלית מטעם גופים חוץ בנקאיים – למה זה כדאי?

לקיחת הלוואה דיגיטלית מאפשרת לכם הלווים את כל היתרונות בדיוק כשם שהלוואה מאותה המשפחה יכולה לממן לכם טיול מדהים, שיפוץ בבית או אפילו כספים לסגירת החובות בבנק.

כן, כיום יותר ויותר אנשים כבר מבינים, בכדי להשלים את ההון העצמי החזר לא צריך את הגופים המוכרים והידועים, גופים חוץ בנקאיים בהחלט יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. מבין כל היתרונות הלוואות מטעם גופים חוץ בנקאיים לא רק שיאפשרו לכם אוויר לנשימה אלא יעניקו את כל הגמישות הנדרשת הן בקבלת ההלוואה והן בהחזרים החודשיים לרבות הריביות.

אז בעידן בו הבנק יסרב לספק לכם הלוואה סביר מאוד להניח כי גוף חוץ בנקאי ישמח להשלים לכם את ההון העצמי החסר ומיד לאחר מכן לאתר את המתווך המקצועי,  דרוך מטרה שימצא לכם את הנכס הטוב ביותר בשכונה החדשה.