אודות משרד תיווך אגמ נכסים

משרד אגם נכסים מספק ללקוחותיו מעטפת שירותים רחבה ומקיפה, החל שירותי מכירה, קניה והשכרה של נכסי נדל"ן וכלה בליווי משפטי, ייעוץ אדריכלי ועיצוב פנים, בדיקות היתכנות, ייעוץ משכנתא ובדיקת היתכנות על פי מאפייני הלקוח, וכלה בשירותי עיצוב פנים.

משרד אגם נכסים הוא משרד נדל"ן מהמובילים בחיפה, החולש על מאות נכסים בעשרות שכונות ולוקיישנים מובילים, במטרה להתאים את הנכס בצורה מדויקת לצרכיו של כל לקוח-קונה, ולספק מענה יעיל ומיצוי של תנאי העסקה, בהוגנות ובאחריות, עבור כל לקוח-מוכר.

מייסד ובעלי משרד אגם נכסים: אילן גרוס, מומחה נדל"ן ובעל רישיון תיווך מקרקעין מטעם משרד המשפטים, מביא ניסיון בן קרוב לשלושה עשורים, בתיווך ויזמות נדל"ן, לצד מערך קשרים, ידע והיכרות עם רשויות וגופים רלוונטיים, ועם העיר חיפה המהווה את מעוזו האישי והמקצועי.

אילן גרוס מעמיד לרשות כל לקוח, שירות וליווי אישי לאורך כל הדרך לצד שיתוף פעולה פורה עם בעלי מקצוע נוספים מומחים בתחומם מענף המשפטנות, האדריכלות ואחרים, וזאת במטרה לקדם במהירות ובמקצועיות כל עסקה, ולספק מענה לכל צורך נלווה.

בין הנכסים המנוהלים על ידי משרד אגם נכסים ניתן למצוא:

🏚️ פרויקטים חדשים המצויים בשלבי בינוי שונים
🏚️ דירות מגורים מיד שניה
🏚️ בתים פרטיים, דופלקסים ודירות יוקרה
🏚️ משרדים ומתחמים ארגוניים
🏚️ חנויות
🏚️ נכסים מסחריים
🏚️ נכסים תעשייתיים
🏚️ פרויקטים בהתחדשות עירונית


אגם נכסים מציע שירות ייחודי לבעלי נכסים המבקשים לקבל הערכת שווי נכס לפני מכירת דירה, תכנון והיכרות עם אפשרויות שיפור דיור, פגישה מקצועית ללא עלות או התחייבות מצד הלקוח.

המשרד עומד לרשות לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ומוסדיים וכן במגזר הציבורי, ומעניק שירות מעולה ומקצועי, לקונים ולמוכרים כאחד.

דילוג לתוכן